Summer Tech Meetup at ShipMonk = Great Speakers & Burgers!

Minulé úterý bylo v našem karlínském office opět veselo! Ještě aby ne, když se na jednom místě potkali Aleš Plšek z Netflixu, Dušan Vítek z JumpCloud a celou akci završily top burgery, o které se postaral náš grill master David Pavlík, CTO!

S ALEŠEM PLŠKEM, který působí jako Resilience Engineer v Netflixu, jsme se v našem karlínském officu potkali minulé léto. V rámci jeho talku na téma “Shipping Joy using “No rules rules” a Chaos Engineering” jsme prozkoumali jedinečnou kulturu, způsob Netflixu, jakým se mu daří obšťastňovat miliony domácností po celém světě, a jak Chaos Engineering pomáhá Netflixu bezpečně a rychle inovovat.

Aleš se k nám do Karlína stavil i letos a navázal tak pokračováním s názvem Shipping Joy: Episode 2.

“Po roce od naší první přednášky Shipping Joy jsem rád, že můžeme navázat s Epizodou 2. Byl to zajímavý rok, Netflix vstoupil do světa video her, spustil dosud své největší hity, ale také zaznamenal pomalejší růst. Na přednášce si povíme o tom, jak se No Rules Rules kultura projevuje právě v této turbulentní době. Základním kamenem je stále Shipping Joy a tak se v druhé části přednášky opět podíváme na nejnovější trendy v Resilience Engineering, které nám umožňují rychlou ale bezpečnou inovaci našeho softwaru.”

Alešovu prezentaci společně s nahrávkou najdeš tady:

Do našeho pražského officu tentokrát zavítal i DUŠAN VÍTEK. Dušan se již několik let pohybuje na startupové scéně. Startup Portadi, který spoluzaložil, byl koupen leaderem v identity managementu OneLogin, kde strávil několik let na pozici Director of Product Management. Dnes působí na pozici Direct of Product ve společnosti JumpCloud, kde rozvíjí služby pro device a identity management.

Dušan se s námi ve svém talku na téma “Product-led growth real life stories” podělil o zkušenosti z product-led growth společností. Jaký má tento přístup a metoda vliv na product development a technologická rozhodnutí?

Dušanovu prezentaci s nahrávkou najdeš tady:

A jak se akce povedla? Přednášky našich speakrů byly super zajímavé, burgery extrémně šťavnaté a nálada pohodová! Mrkni na fotky a těšíme se, že se opět potkáme v našem karlínském officu na dalším ShipMonk Meetupu!

Líbilo se ti u nás?
Scan me 🙂

About author:

ShipMonk RnD

ShipMonk is revolutionizing eCommerce order fulfillment by providing the most personal and attentive fulfillment solution for today’s global economy.