ShipMonk’s Summer Meetup!

RnD tým vás zve na speciální ShipMonk’s Summer Meetup s neméně speciálními hosty – Alešem Plškem z Netflixu a Dušanem Vítkem z JumpCloud!

S ALEŠEM PLŠKEM jsme se v našem karlínském officu potkali minulé léto. V rámci jeho talku na téma “Shipping Joy using “No rules rules” a Chaos Engineering” jsme prozkoumali jedinečnou kulturu, způsob Netflixu, jakým se mu daří obšťastňovat miliony domácností po celém světě, a jak Chaos Engineering pomáhá Netflixu bezpečně a rychle inovovat.

Aleš se v úterý 2. srpna v Karlíně zastaví znovu, a to rovnou s dalším talkem – Shipping Joy: Episode #2

“Po roce od naší první přednášky Shipping Joy jsem rád, že můžeme navázat s Epizodou 2. Byl to zajímavý rok, Netflix vstoupil do světa video her, spustil dosud své největší hity, ale také zaznamenal pomalejší růst. Na přednášce si povíme o tom, jak se No Rules Rules kultura projevuje právě v této turbulentní době. Základním kamenem je stále Shipping Joy a tak se v druhé části přednášky opět podíváme na nejnovější trendy v Resilience Engineering, které nám umožňují rychlou ale bezpečnou inovaci našeho softwaru.”

Aleš Plšek (Software Engineer at Netflix)

Aleš je členem Resilience Engineering týmu v Netflixu. Zaměřuje se na vývoj platforem, které vývojářům v Netflixu umožňují bezpečně experimentovat a testovat odolnost jejich systémů a infrastruktury. Aleše baví nové používat nové technologie k vývoji robustních a udržitelných systémů a Netflix byl pro něj vzrušující a jedinečnou výzvou. Kromě Neflixu se Aleš taky podílel na budování odolné cloudové infrastruktury ve společnostech Apple, Upthere a Oracle.

Naším dalším speciálním hostem bude DUŠAN VÍTEK (Director of Product Management at JumpCloud)!

Dušan se námi ve svém talku na téma “Product-led growth real life stories” podělí o zkušenosti z product-led growth společností. Jaký má tento přístup a metoda vliv na product development a technologická rozhodnutí?

Dušan Vítek (Director of Product Management at JumpCloud)

Dušan se na startupové scéně pohybuje již několik let. Startup Portadi, který spoluzaložil, byl koupen leaderem v identity managementu OneLogin, kde strávil několik let na pozici Director of Product Management. Dnes působí na pozici Direct of Product ve společnosti JumpCloud, kde rozvíjí služby pro device a identity management.

ORIENTAČNÍ HARMONOGRAM

16:30 – Otevíráme brány
17:00 – Začínáme!
17:00 – 17:45 Dušan Vítek & “Product-led growth real life stories”
17:45 – 18:15 QA (Sli.do)
18:15 – 19:00 Aleš Plšek & “Shipping Joy: Episode #2”
19:00 – QA (Sli.do), diskuze a networking

Poznámky pod čarou:

  • TĚŠIT SE MŮŽEŠ NA SUPER SPOLEČNOST, ZAJÍMAVÁ TÉMATA A VEDLE PLZEŇSKÉHO🍺 TAKY NA SPECIÁLNÍ BURGERY 🍔, O KTERÉ SE TENTOKRÁT POSTARÁ NÁŠ CTO – DAVID PAVLÍK 🙂
  • V průběhu přednášek se můžeš pohodlně ptát speakrů přes appku Sli.do – nezapomeneš pak na to, co tě v přednášce zajímalo a jednoduše hned otázku položíš pomocí appky, kterou ti doporučujeme stáhnout do mobilu.

Sli.do pro Android TADY

Sli.do pro iOs TADY

  • účastí na akci dáváš souhlas organizátorům s použitím fotografií a video nahrávek z akce, které budou sloužit k propagaci R&D ShipMonk týmu na sociálních sítích a jiných platformách. Pokud si nepřeješ být fotografován, informuj nás o tom při tvém příchodu na akci.

TĚŠÍME SE!

Tým ShipMonk

About author:

ShipMonk RnD

ShipMonk is revolutionizing eCommerce order fulfillment by providing the most personal and attentive fulfillment solution for today’s global economy.